ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «АКСАРІЯ» завжди відкрита до співпраці та новим знайомствам. «АКСАРІЯ» є компанія, що забезпечує комплектуючими, обладнанням та запасними частинами для літаків.

Колектив компанії постійно залучений до розвитку: відбувається безперервне поповнення асортименту товару з урахуванням світових тенденцій, збільшується кількість клієнтів, розширюється географія роботи з регіонів

У нашому каталозі АТИ для повітряних суден Ви зможете знайти завжди товари, які є актуальними на складі, а наші менеджери з легкістю допоможуть підібрати і вибрати  потрібний Вам товар.

Наші постачальники – найбільші авіабудівні підприємства та заводи України та країн СНД.

Компанія Аксарія гарантує оперативність у роботі завдяки високому професіоналізму наших співробітників, ефективному досвіду роботи у сфері продажів, відповідальному підходу до наших партнерів.

Наші дії максимально відкриті для ефективної взаємодії з новими партнерами та замовниками. Ми завжди будемо раді новій співпраці і постараємося зробити все можливе, щоб наші взаємини залишалися конструктивними, довгостроковими та взаємовигідними.

Зв’яжіться з нами

Наші Дії максимально відкриті для ефективної взаємодії з Новими Партнерами І Замовниками.

Ми завжди будемо раді новому співробітництву і постараємося зробити все можливе, щоб наші взаємини залишалися конструктивними, довгостроковими і взаємовигідними.